Епіцентр запускає новий формат у ТРЦ Blockbuster Mall

Офіційне відкриття нового Епіцентру заплановано на 30-31 жовтня у третій черзі найбільшого торгово-розважального центру країни – Blockbuster Mall. Це буде перший новий Епіцентр, відкритий у Києві з 2018 року.

Новий двоповерховий Епіцентр площею 27 000 кв. м, буде реалізований у абсолютно новому для компанії концепті. Оновлений фасад, вдосконалена цифрова навігація та розширений асортимент преміальних товарів, адаптованим до потреб цільової аудиторії ТРЦ – все це буде в новому магазині. Він стане першим у країні об’єктом формату Mall in Mall, коли всередині торговельного центру працює ще один масштабний ТЦ з унікальними магазинами та сервісами.

За словами заступника генерального директора, директора з роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К» Володимира Гончарова, у ТРЦ Blockbuster Mall компанія покаже кардинально новий Епіцентр.

«Торговий центр буде виглядати сучаснішим завдяки новій колірній гамі та використанню цифрових рекламних носіїв. Синергія з Blockbuster Mall дозволить нам ефективно обмінюватися потоками відвідувачів, залучати нових клієнтів та надавати найкращий рівень сервісу в інноваційних магазинах формату shop in shop», – зазначає Гончаров.

У центральній частині першого поверху ТЦ розміститься масштабний Центр Кераміки (1700 кв. м) із сучасними колекціями плитки та сантехніки. Навколо нього працюватимуть відділи з будматеріалами, виробами з дерева, покриттям для підлоги та іншими товарами для будівництва та ремонту.

На тому ж поверсі розмістяться відділ побутової хімії, бутік косметики та парфумерії Mon Cheri, супермаркет зоотоварів Lapki, Аптека 100+, Auto Mall та інші. А напередодні сезону свят у ТЦ розпочнеться вже традиційний для Епіцентру новорічний ярмарок.

Половину другого поверху (майже 8000 кв. м) займатимуть магазини формату shop in shop Центр Меблів та Галереї Деко. У ході колаборації ці два відділи тісно сплелися асортиментом. Це дозволило представити найбільшу в ТРЦ Blockbuster Mall пропозицію сучасних ідей та рішень для дому. Серед асортименту товарів: житлові та офісні меблі, кухні, текстиль, декор, подарунки та багато іншого. У Галереї Деко покупці зможуть скористатися послугами текстильного дизайнера, а в Центрі меблів будуть доступні послуги проектування кухонь, доставки та збирання меблів.

Тут же працюватиме Sleep Студія з товарами для сну, Салон Килимів та Салон Дверей, оновлений All4Rest з продукцією для кемпінгу та грилю, а також новий формат Студії Світла із суттєво розширеним асортиментом декоративного освітлення.

У новому форматі на другому поверсі працюватиме і Центр Техніки ЦеТе площею 1400 кв. м. Окремо буде виділено зону з найпопулярнішими товарами для геймерів та фанатів попкультури із всесвітів Overwatch, Dota 2, Marvel, DC Comics, Star Wars, аніме тощо.

У ТЦ працюватимуть інші магазини формату shop in shop: студія електрокамінів Flamma, дитячий магазин E.Pic, канцтовари Піши-Малюй, а також новий для компанії формат Expert із великим вибором товарів для полювання та рибальства.

На території ТЦ розміститься затишна кав’ярня формату to go та сучасний Центр видачі замовлень інтернет-магазину epicentrk.ua, асортимент якого налічує понад 1,5 млн. товарів різних категорій.

В останні вихідні жовтня Епіцентр проведе масштабне відкриття ТЦ за участю героїв найвідоміших світових кінострічок. Гості події познайомляться як із кінематографічними супергероями, так і з персонажами культових серіалів. Всі відвідувачі зможуть «пограти в кальмарі» та знайти один із подарункових сертифікатів, які будуть сховані на території ТЦ. Компанія планує вперше в історії відкриттів подарувати 1 мільйон гривень подарунками, балами та подарунковими сертифікатами.

Для безпеки відвідувачів ТЦ працюватиме з дотриманням усіх необхідних протиепідеміологічних заходів та обмежень.

Джерело