У торгових центрах Таїланду тестують цифрову валюту

Найбільший девелопер торгових центрів Central Retail Corporation в Таїланді впроваджує цифрову валюту серед своїх співробітників, плануючи розширити пропозицію для клієнтів і громадськості.

C-Coin, криптовалюту на основі блокчейну, співробітники компанії по всьому світу отримують як бонус за продуктивність на додаток до звичайної зарплати. Її можна використовувати замість готівки у ресторанах або для покупки продуктів та послуг у партнерів у рамках Central Retail.

За словами Ковіна Кулручакорна, головного директора з інновацій у Central Tech, після того, як токен буде протестований співробітниками, і компанія дізнається більше про його продуктивність, монета може стати доступною для широкої публіки.

«Технологія блокчейн може надати дуже багато різних можливостей, і в C-Coin ми бачимо великий потенціал», – прокоментував Ковін.

Довідка. Central Retail Corporation – найбільший власник торгових центрів у Таїланді. За межами Таїланду компанії належать італійський універмаг La Rinascente, датський бренд Illum та мережа супермаркетів Big C у В’єтнамі.

Джерело