EVA відкрила 1111-й магазин мережі

18 грудня найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я EVA провела святкове відкриття свого 1111-го магазину, який розпочав роботу у місті Буча за адресою: бульвар Леоніда Бірюкова, 2.

Протягом 2021 року EVA відкрила 70 нових торгових точок, ще 7 відкриттів заплановано до кінця поточного року.

1111 магазин мережі EVA займає площу 218,9 кв. м і працює у звичайному форматі. У ньому передбачено точку видачі інтернет-замовлень для швидкого та зручного отримання покупок з онлайн-магазину EVA.UA. Також клієнти матимуть змогу скористатися перевагами сервісу «EVA клік», що дозволяє замовляти товари, що є в асортименті торгової точки, через мобільний додаток EVA і без черги забирати готові замовлення з магазину, сплативши їх на касі будь-яким зручним способом.

У день відкриття знакового 1111 магазину EVA влаштувала свято для клієнтів: музична програма, розваги, вікторини та конкурси. Покупці, котрі купили товари на суму від 200 грн одним чеком, отримали заохочувальні сувеніри. Також у соцмережах ритейлера пройшов розіграш 1111 бонусів.

«Ми прагнемо бути ближчими до своїх клієнтів, зробити їх закупівлі приємними та комфортними. Ми динамічно розвиваємо не лише мережу, а й онлайн-напрямок. Зокрема, збільшуємо кількість точок видачі інтернет-замовлень, щоб отримувати товари з EVA.UA було так само зручно, як придбати їх у магазині. Відкриття 1111-го EVA — знакова подія, адже для мережі №1 це символічне число.Тому ми вирішили влаштувати для клієнтів цілий комплекс святкових заходів, щоби поділитися з ними своєю радістю», — розповіла Василина Петлицька, заступник директора з маркетингу EVA.

Довідка. Лінія магазинів EVA — найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, яка пропонує широкий асортимент декоративної косметики, парфумерії, продукти догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також засоби догляду за малюками. Понад 8 мільйонів людей є користувачами програми лояльності «EVA МОЗАЇКА».

За 19 років компанія виросла до більш ніж 1100 магазинів по всій Україні, представивши понад 30 000 асортиментних позицій. У 2020 році вперше у своїй історії мережа магазинів EVA перетнула психологічний рубіж у 100 мільйонів одиниць товарів ВТМ, які реалізувала протягом року, та має у своєму портфелі 51 ВТМ. В даний час штат співробітників лінії магазинів EVA налічує близько 14 000 осіб.

Джерело