ТРЦ Nikolsky – дев’ятий об’єкт у портфелі управління та експлуатації нерухомості CBRE Ukraine

CBRE Ukraine, міжнародна консалтингова компанія у сфері комерційної нерухомості, рада повідомити, що з травня 2021 року здійснює технічне управління новим сучасним торгово-розважальним центром Nikolsky у Харкові. Компанія надає повний спектр послуг з комплексного обслуговування та технічної експлуатації ТРЦ.

ТРЦ Nikolsky – один із найбільших торгових центрів Харкова, знаходиться в центрі міста та має відмінну транспортну доступність. Загальна площа торгового центру складає 105 000 кв. м, з яких торговельна – 53 000 кв. м. На території ТРЦ представлено понад 150 магазинів, ресторани, кінотеатр Multiplex, боулінг, спортивний клуб Sport Life та інші послуги. Особливостями ТРЦ Nikolsky є прямий доступ зі станції метро Майдан Конституції на -1 поверсі та унікальна інтерактивна підлога площею 100 кв. м.

ТРЦ Nikolsky

ТРЦ Nikolsky став дев’ятим об’єктом у портфоліо CBRE Ukraine з комплексного управління та експлуатації комерційної нерухомості та шостим торгово-розважальним об’єктам. ТРЦ є унікальним посиленням портфоліо компанії, оскільки вважається одним із найсучасніших конкурентних та якісних торгових центрів в Україні. Станом на сьогоднішній день в управлінні компанії знаходяться торгові, офісні та промислові об’єкти загальною площею понад 1 000 000 кв. м у 6 регіональних центрах України.

Радомір Цуркан, керуючий партнер CBRE Ukraine:

«Ми, безумовно, раді, що наш портфель з комплексного управління комерційною нерухомістю включає важливий для нас ритейл-об’єкт. ТРЦ Nikolsky є знаковим об’єктом для Харкова, оскільки демонструє унікальний зразок сучасного та якісного торговельного центру, збудований з урахуванням територіального розташування та з дотриманням архітектурного ансамблю міста. Зі свого боку, ми докладаємо всіх зусиль, щоб ТРЦ Nikolsky став одним із найулюбленіших місць проведення дозвілля та шопінгу для мешканців та гостей Харкова».

Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group:

«Вибір керуючої компанії – важливий момент. Nikolsky – це якісний сучасний ТРЦ з чудовим центральним розташуванням та чудовою транспортною доступністю. Професійна концепція, передові архітектурні рішення, різноманітний та збалансований пул орендарів характеризує цей об’єкт як один із найкращих у Харкові. Ми з усією відповідальністю підійшли до вибору компанії, що управляє, адже надійність функціонування всіх систем багато в чому залежить від професіоналізму людей. А від якості сервісу залежить рівень комфорту наших орендарів і відвідувачів. Таким чином, ТРЦ Nikolsky став уже четвертим нашим спільним проектом, і ми надалі очікуємо на успішну співпрацю з CBREUkraine».