EVENT INDUSTRY FORUM 2022

V Ювілейний Міжнародний Форум Івент Індустрії відбудеться 25-26 лютого 2022 року у Львові (конференція – на стадіоні «Арена Львів») та Винниках (Event Gala – «Emily Resort»).

Вп’яте на стадіоні «Арена Львів» незмінний організатор та засновник Event Industry Forum — івент-агентство Global Events збере понад 1000 учасників та 150 компаній для обговорення 40 унікальних тем на 4 сценах.

За роки незалежності івент-індустрія країни пройшла нелегкий шлях від становлення та формування молодої галузі до визнання та розвитку як потужного та важливого сегмента на державній економічній арені. Випробування високою конкуренцією, відсутністю повноправного ринку та надскладним періодом пандемії не лише загартували всіх представників івент-індустрії, а й зробили їх івенторами майбутнього – універсальними адаптованими професіоналами, які творять історію подійної галузі. І ось настав час не просто вчитися та мотивуватися, а й підбивати підсумки першого 5-річчя спільної роботи в рамках V Міжнародного Форуму Івент Індустрії 2022 та святкувати всі результати та досягнення, які були придбані протягом цих років, адже івент-індустрія варта цього.

Саме тому в основі ювілейного форуму — взаємоповага всіх учасників ринку — до конкурентів, партнерів, підрядників, клієнтів та представників різних форматів проведення заходів, кожному з яких буде присвячено окрему залу та напрямок програми:

  • Hall of Anniversary — основний зал для професіоналів та фахівців івент-галузі — все про тренди, інновації та вектор руху в майбутнє;
  • Hall of Corporations – зал для замовників послуг – корпоративна організація заходів, співпраця агенцій та клієнтів, шлях від HR до івентора;
  • Hall of Education – спеціальний навчальний експрес-курс для практикуючих фахівців від провідних професіоналів івент-галузі;
  • Technology Track – ексклюзивна та найбільша виставка інновацій технологічних компаній країни та світу.

А також уперше відбудеться Event Gala — урочистий вечір з нагоди 5-річчя форуму та відкриття найбільшого у Західній Україні івент-холу Emily Event Hall за участю зірок шоу-бізнесу: CARTE BLANCHE, ROXOLANA, LAUD та KADNAY!

Для участі у події доступні квитки трьох категорій:

  • All Access
  • All Access + Event Gala
  • ONLINE

Квитки можна придбати на офіційному сайті форуму: eventindustry.com.ua або на сайті офіційного тикетинг-партнера: https://gastroli.ua.