Fly Kids відкрив флагманський дитячий розважальний центр у ТРЦ Острів

Запуск флагмана сімейно-розважальних комплексів Fly Kids площею 4000 кв. м в одеському ТРЦ Острів відбувся двічі – вперше 15 січня, і вдруге вже у травні під час війни. Який вигляд і що пропонує відвідувачам новий об’єкт лідера ринку дитячих розваг?

Найбільший комплекс став 18-м у мережі сімейно-розважальних комплексів. Як повідомляє компанія, гігантська площа парку поділена на зручні зони. Перша з них – ігрова. Зона містить ексклюзивні атракціони, які можна зустріти лише у Fly Kids. На території розміщено близько 30 атракціонів та ігрових зон з гірками, лабіринтами, батутами, ігровими автоматами, 3D кімнатою, гойдалками та великим сухим басейном із кольоровими кульками. Є де відпочити у Fly Kids також любителям риболовлі.

Тут можна знайти атракціон «Віртуальна реальність Xride», карусель «Пальма», розважальну зону «Вулкан», канатний парк, скеледром та багато іншого.

Дорослим у сімейно-розважальному комплексі Fly Kids пропонується пограти в аерохокей, X-box, настільний футбол або відпочити за чашкою кави.

Ще одна зона парку – це великий сімейний ресторан, де можна поласувати відкритою європейською, італійською, а також японською кухнею. Меню налічує десятки сучасних страв та десертів. Окремо розроблено смачне та корисне меню для наймолодших гостей комплексу.

Для проведення свят відведено стильні та яскраві банкетні кімнати. Їх обслуговує досвідчена команда професійних банкетних менеджерів, аніматорів, кондитерів тощо. Індивідуальні кімнати присвячені улюбленим героям юнаків та дівчат, серед яких, безумовно, «Месники» Marvel, «Ліга Справедливості» від DC та принцеси Disney.

Fly Kids має свою студію дитячої анімації, в арсеналі якої сучасні та видовищні шоу-програми, цікаві квести та анімації, кулінарні майстер-класи. Професійна команда Fly Kids легко займається організацією проведення випускних, святкових ранків і тематичних свят, а також дитячих днів народження під ключ.

Окрім унікального формату самого комплексу, на території можна знайти єдиний в Україні контактний зоопарк із папугами — Popugaynya, що налічує понад 300 екзотичних птахів. У вільному доступі можна годувати, брати на руки та фотографуватися з папугами.

Fly Kids турбується не тільки про відпочинок дітей, але ще й про дозвілля дорослих, додавши до списку додаткових послуг няні. Це дозволяє мамам присвятити кілька годин собі, щоб зустрітися з подругами, пробігтися магазинами без малюка на руках або просто відпочити. Нагадаємо, крім закладів Fly Kids, орієнтованих насамперед на дітей, компанія управляє першим розважальним комплексом Fun Park, що не має аналогів в Україні, площею 10 000 кв. м безлімітних розваг. Комплекс знаходиться в місті Кривий Ріг на вул. Єсеніна, 16.

Довідка. Fly Kids – лідер ринку сімейно-розважальних комплексів. Мережа представлена ​​в таких містах України як: Кривий Ріг, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Кременчук, Мелітополь, Львів, Рівне, Одеса, Чернігів, Черкаси, Маріуполь, Сєвєродонецьк та Київ.

Джерело