Лише кіно: у яких ТРЦ відновили роботу кінотеатри за травень?

Українські торгові центри починають повертатися до роботи — відкриваються магазини, підприємства громадського харчування та розважальні заклади, зокрема кінотеатри. Які кінотеатри відновили роботу у травні та як вони працюють?

12 травня свої кінозали у дніпровському ТРЦ NEO PLAZA відкрила мережу кінотеатрів “Кіно Тема”. Ознайомитись з актуальним розкладом та купити квитки можна на сайті. Сеанси розпочинаються близько 10 години ранку, останній — о 18:20. Для безпеки відвідувачів облаштовано тимчасове укриття у паркінгу торгового центру.

23 травня покази відновив кінотеатр “Сінема Сіті” у вінницькому ТРЦ “Мегамолл”. Графік роботи – з 10:00 до 20:00. Актуальний список фільмів та сеансів можна переглянути у програмі «Сінема Сіті».

26 травня мережа кінотеатрів «Оскар» відновила роботу у столичних ТРЦ – Gulliver, DREAM та Smart Plaza Polytech. Сеанси триватимуть з 10.20 до 19.10. А з кожного проданого квитка 5 грн буде передано на потреби ЗСУ.

У разі повітряних тривог усі глядачі мають пройти до найближчого укриття (кожен кінотеатр знаходиться біля станції метрополітену). Для того, щоб відвідувачі мали можливість доглянути фільм, «Оскар» пропонує запрошення на будь-який сеанс протягом наступних 10 днів.

26 травня відкрився кінотеатр Multiplex у ТРЦ Глобал Ua у Житомирі, вдень раніше роботу відновив кінотеатр мережі у ТРЦ Victory Plaza у Кривому Розі. Також з початку травня Multiplex відновив покази у кінотеатрах у ТРК Проспект (Київ), ТРЦ Lavina Mall (Київ), ТРЦ Respublika Park (Київ) та ТРЦ Караван (Дніпро).

Придбати квитки можна в додатку або на сайті multiplex.ua. До того ж у кінотеатрах транслюватимуть благодійні покази деяких стрічок за 1 грн.

Мережа «Планета кіно» у травні відновила роботу кінотеатрів у столичному ТРЦ Blockbuster та сумському ТРЦ Мануфактура. Графік роботи – 10:00-18:45. У разі повітряної тривоги сеанси переривають. Адміністратор направить глядачів найближчим укриттям, біля ТРЦ Blockbuster це підземний паркінг молла, а біля ТРЦ Мануфактура — сусідня школа №9. Після закінчення тривоги глядачам запропонують інший сеанс або компенсують перерваний. Ознайомитись з розкладом можна на сайті “Планети Кіно” та у додатку.

Читайте також: Більшість російських кінотеатрів закриється до кінця літа