Фокстрот відкриє новий магазин у Вінниці та відновить зруйнований у Харкові

Великий технорітейлер Фокстрот планує відкриття нового магазину у Вінниці та проведення реконструкції своєї точки у Харкові.

У Вінниці Фокстрот з’явиться в ТРЦ "Мегамолл". Його загальна площа становитиме 750 м. кв і він стане третім магазином мережі у місті. Також у компанії зазначають, що хочуть частково оновити кілька вже працюючих магазинів.

У Харкові Фокстрот відновить магазин на вул. Вернадського, 2, який сильно постраждав внаслідок масованих обстрілів ворога у березні 2022 року.

Крім цього, технорітейлер відновив роботу третього магазину у Миколаєві на пр. Корабелів, 14. Наразі точка працює на видачу інтернет-замовлень.

*Довідка. Внаслідок повномасштабної війни рф проти України було зруйновано шість магазинів мережі, пошкодження отримали п'ять точок. Сім магазинів опинилися на тимчасово окупованих росією територіях, вони повністю розграбовані. Довелося закрити низку магазинів у прифронтових регіонах.

Відкриття АЛЛО

Раніше ми розповідали, що мережа АЛЛО квітня відновила роботу флагманського магазину у Харкові та відкриє новий у Новояворівську, Львівської області.

Харківська точка мережі також постраждала від обстрілів окупантів, її було зруйновано внаслідок ракетного удару рф по площі Свободи. Точку довелося відновлювати практично з нуля, ремонтні роботи тривали впродовж чотирьох місяців.

Читайте також: Ольга Шевченко, EVA: про відкриття нових магазинів, ризик нового наступу та благодійність

Площа оновленого АЛЛО МАХ - понад 500 кв.м. 11 квітня запрацював магазин у Новояворівську за адресою: вул. Бандери, 18. У ньому будуть доступні товари з основного асортименту мережі.

НВ Бізнес