For Love: Іван Фролов та SOVA презентували благодійну колекцію в оновленому бутику в ЦУМ

У День всіх закоханих ювелірний дім SOVA зібрав клієнтів та друзів бренду в оновленому форматі фірмового бутика в ЦУМ, щоб презентувати нову капсулу колаборації SOVA та FROLOV — поповнення колекції For Love.

Клієнти могли приміряти прикраси нової колаборації та познайомитися із засновником та креативним директором бренду FROLOV Іваном Фроловим. Дизайнер особисто упаковував всі покупки клієнтів в лімітоване пакування, залишаючи відтиск червоного сургуча з фірмовим анатомічним серцем, символом бренду FROLOV та нової капсули прикрас в колекції For Love.

У колаборацію увійшли кольє та каблучки, які повторюють контури серця, виконані у золоті та з діамантами, мінімалістичні персні-печатки, statement-кафи та п’ять оригінальних підвісів у жовтому та білому золоті.

До того ж, гості могли придбати благодійну прикрасу та долучитися до допомоги для медичного батальйону «Госпітальєри».

Срібний підвіс у формі анатомічного серця з різними відтінками жовто-блакитної емалі має благодійну місію. Прикраса лімітована —  всього виготовлено 1000 срібних сердець, кожне має персональний номер на звороті. 100% вартості з продажу серця буде перераховано на закупку турнікетів для зупинки критичних кровотеч в медичний батальйон «Госпітальєри».

Локацію для презентації було обрано не випадково, адже саме 14 лютого відбулося відкриття оновленого бутика SOVA в ЦУМ.

Тепер магазин має більшу площу, що дозволяє клієнтам ознайомитися ще з ширшим асортиментом прикрас, куточок для відпочинку, де можна випити кави та підзарядити свої гаджети. Інтер’єр виконаний у новій концепції бренду з елегантними меблями та м’яким світлом, що створює ідеальні умови для ювелірного шопінгу, а покупки збирають у спеціальному куточку упаковки.

Підтримати колаборацію завітали Руслан Багінський, Петро Ясинський, Анна Лукашевич, Костянтин Путиленко, Ольга Чайка та інші друзі брендів.

Читайте також: Arricano та ювелірний бренд Love You презентують великий проєкт «Любов — це Україна»