Харківський боулінг клуб Lucky Strike у ТРЦ Nikolsky переміг у номінації New Traditional Centers на премії BCMmy Awards (США)

Боулінг-клуб Lucky Strike у харківському ТРЦ Nikolsky, був удостоєний нагороди на 37-му щорічному конкурсі нагород у галузі архітектури та дизайну боулінг-центрів.

Переможців премії Bowling Center Architecture and Design Awards оголосив журнал Bowling Center Management.

“Конкурс призначений для заохочення будівництва та модернізації боулінг-бізнесу по всьому світу”, – зазначив редактор BCM Боб Джонсон.

Нагороди присуджуються за проекти, завершені у період з 17 жовтня 2020 року до 31 грудня 2021 року. Хоча і цей період припав на пандемію COVID-19, конкурс, як і раніше, залучив 50 робіт із 18 країн.

Lucky Strike став переможцем у категорії New Traditional Center, займаючи місце серед розважальних закладів із Іспанії, Франції, Німеччини та інших країн. Харківський боулінг-клуб та інші лауреати отримають нагороди BCMmy Awards, а також будуть представлені у квітневому номері BCM.

Боулінг-клуб Lucky Strike у ТРЦ Nikolsky – найсучасніший боулінг-центр в Україні. Він вміщує 10 доріжок основної зони та 4 доріжки із зоною категорії VIP.

VIP-зона мебльована модульними м’якими диванами Harmony Infinity преміум класу. Основний зал на 10 доріжок обладнаний анти-вандальними ергономічними меблями Harmony Energy в класичній спортивній компанії.

У цьому центрі використані передові технології індустрії та свіжі новинки QubicaAMF:

  • система управління боулінг-центром Conqueror X із захистом від махінацій персоналу;
  • єдина у світі система розваги гравців BES X;
  • смарт-підсвічування кеглів та кепінгу Center Punch, що реагує на події у грі.

Крім 14 доріжок боулінгу в розважальному центрі представлені більярд, аерохокей, настільний футбол та керлінг, дитяча кімната, спорт-бар та ресторан.