IKEA розпочала ремонт порожнього ТРЦ у Сан-Франциско

Шведська компанія IKEA активізувала процес ремонту в будівлі порожнього торгового центру Mid-Market у Сан-Франциско, який купила більше року тому за 198 млн. доларів.

У зв’язку з пандемією, IKEA відклала відкриття мола, а будівля була пусткою з моменту її закриття ще в 2016 році. ТРЦ розташований у мертвій зоні міста і його відкриття здатне відновити центр Сан-Франциско шляхом залучення жителів до нової торгової точки.

«В даний час ми знаходимося в процесі значних покращень будівлі, щоб створити гостинне та комфортне середовище для відвідувачів та місцевої спільноти. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість поділитися більш детальною інформацією про цю розробку в найближчому майбутньому», — сказали представники IKEA.

На даний момент компанія не розголошує концепцію ТРЦ, плани реконструкції, пул орендарів і навіть приблизні дати відкриття. Відомо, що на будівництво було отримано дозвіл на суму 6,6 млн. доларів. Враховуючи загальну площу ТРЦ приблизно 232 258 кв. м, можемо припустити, що повна забудова коштуватиме значно більше.

При купівлі будівлі підрозділ IKEA з розвитку нерухомості заявив, що загальна сума інвестицій, включаючи вартість будівлі та внутрішнього оздоблення, складе близько 260 млн доларів.

Магазин компанії IKEA займатиме 6500 кв. м, а решта приміщень буде здана орендарям продуктів харчування, розваг, торгових точок та для офісних приміщень.

Читайте також: IKEA орендує майже 93 тисячі квадратних метрів у торговому центрі R City Mall у Мумбаї для відкриття нового магазину