IKEA відкрила перший магазин у Південній Америці

Шведська компанія IKEA оголосила про відкриття свого першого магазину у Південній Америці. Офіційне відкриття магазину меблевого гіганта у Сантьяго, столиці Чилі, відбулося 10 серпня. Одночасно компанія запустила інтернет-магазин, розподільний центр та пункти самовивезення товарів, доступні у більшості регіонів країни. У складі магазину відкриється ресторан IKEA площею 1410 кв. м, розрахований на 330 місць.

У короткостроковій перспективі IKEA планує відкрити другий магазин у Сантьяго-де-Чілі за франчайзингом. З виходом на новий для себе ринок компанія розпочинає експансію на континент — у майбутньому магазини IKEA також з’являться у Перу та Колумбії.

Партнером з розвитку мережі на американському континенті виступає Falabella – міжнародна мережа універмагів, що належить чилійській компанії S.A.C.I. Falabella. Компанія зі 130-річною історією є провідною фіджитальною екосистемою в Латинській Америці, має представництва у семи країнах та об’єднує 107 тисяч співробітників. У портфелі компанії бренди Falabella, Sodimac, Tottus, Banco Falabella, Falabella.com, Mallplaza, FPay, до яких тепер приєднується франшиза IKEA.

За даними на третій квартал 2022 року, під управлінням IKEA знаходиться близько 470 магазинів у 65 країнах світу. Про вихід IKEA, що готується, на ринок Чилі стало відомо ще в 2018 році, коли було підписано угоду з Falabella. Будівництво першого магазину розпочалося у березні 2021 року. Завдяки відкриттю бізнесу у країні створено понад 820 нових робочих місць.

Читайте також: Hugo Boss представив примірювальні віртуальної реальності для онлайн-шопінгу