McDonald’s повертається на український ринок

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s планує поновити роботу в Україні. Перші заклади відкриються у Києві та у західних регіонах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Після тривалих консультацій та обговорень з українськими посадовими особами, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу» , – йдеться у повідомленні.

Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів триватиме ще деякий час. Протягом кількох наступних місяців відбуватиметься відновлення ланцюгів постачання продуктів до ресторанів, підготовка закладів до обслуговування клієнтів, повернення команди до робочого середовища, а також запровадження розширених процедур та протоколів для забезпечення безпеки.

Над цими завданнями працює команда українського ринку на чолі з Юлією Бадрітдіновою, СЕО McDonald’s в Україні.

«Повернення великої американської компанії — це передусім сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки за часів російської агресії. Це нарешті частина відновлення України», — прокоментував повернення McDonald’s глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Читайте також: Українці «охолонуть» до світових брендів, якщо вони зволікатимуть із поверненням