Inditex продає бізнес в росії

Іспанська група компаній Inditex, що володіє брендами Zara, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho та Massimo Dutti, досягла початкової угоди про продаж свого російського бізнесу холдингу Daher Group. Про це 25 жовтня заявили у пресслужбі компанії.

Наголошується, що умови угоди, яка підлягає узгодженню регуляторів, включають передачу більшості договорів оренди, пов’язаних із магазинами Inditex. За погодженням з орендодавцями на цих торгових площах зможуть відкритися магазини брендів, що належать покупцеві і не пов’язані з іспанською групою.

В компанії зазначили, що угода означатиме припинення діяльності Inditex у росії.

У вівторок російський Forbes з посиланням на джерела повідомив, що чотири мережі — Zara, Pull&Bear, Bershka і Stradivarius — можуть відновити роботу в рф після ребрендингу. Усі назви будуть новими, зараз триває опрацювання їх варіантів. Такі бренди Inditex, як Massimo Dutti, Oysho та Zara Home, повністю підуть з російського ринку.

За даними ЄДРЮЛ, ключова структура Inditex у росії — АТ «Зара СНГ» — змінила назву і гендиректора. Нова назва з 24 жовтня — АТ «Новая мода». Компанію очолює Вероніка Соловйова замість Лусіана Доробанту.

5 березня Inditex оголосила про призупинення роботи на ринку рф. Це торкнулося 502 російських магазинів, у тому числі 86 магазинів Zara, та онлайн-продажів.

Нещодавно стало відомо, що власник мережі ресторанів KFC також продає російський бізнес.