Інформація про вакантні площі у ТРЦ/ТОЦ Львова та Червонограда

Керуюча компанія WR Group інформує про можливі орендні площі у нових торгових центрах Fabrik, ЛАЗ-695 та Майдан.

ЛАЗ

У новому ТРЦ ЛАЗ-695 здається у найм комерційне приміщення. Комплекс знаходиться у м.Львів, вул. Стрийська, 45. Приміщення просторе та світле, його площа складає 1300 кв. м. Можливе перепланування під вимоги орендаря. Ідеально підійде для великих мережевих магазинів, салону краси, шоу-руму чи ресторану. Розташований на першому поверсі, окремий фасадний вхід з панорамними вітринами, є під’їзні колії та зона розвантаження. Комплекс має хороший трафік за рахунок розміщення, хорошої транспортної доступності та наявності магнітних орендарів, які забезпечують потік людей.

Fabrik

ТОЦ Fabrik має сучасний офісний центр формату open space, доступний для оренди. Офіси розташовані з третього по шостий поверх комплексу. Це приміщення з гарним освітленням, літніми терасами та, як бонус, привабливими краєвидами за вікном. Пропонується робочий простір, що підійде для малого бізнесу площею від 60 кв. м. Або великі та просторі приміщення до 1500 кв. м де можна розмістити численну команду. Орендуючи офіс у ТОЦ Fabrik, ви отримуєте цілий пакет бонусів: дворівневий паркінг, заклади харчування, зона відпочинку та різноманітні магазини – і все це в одній будівлі.

Майдан

У комплексі вже розміщені або невдовзі розпочнуть роботу відомі бренди, а саме “Сільпо”, LC Waikiki, Prostor, JYSK, SinSay, MOYO та інші. Доступні площі для оренди різного розміру – від 60 кв. м до 1500 кв.м, які ідеально підійдуть для спортзалів, відпочинкових зон, розважальних зон, спа-салонів, весільних студій. Або невеликих магазинів, фуд-кортів, кав’ярень. Завдяки магнітним орендарям торговий комплекс має постійний трафік відвідувачів.

З питань оренди звертатись:

Читайте також про вакантні площі в ТРЦ Cosmo Multimall.