Три в одному: у ТРЦ Караван у Дніпрі відбулося одразу три відкриття

Цього тижня у ТРЦ після тривалої паузи знову відкрився магазин турецького бренду LC Waikiki, а також новий гастробар Vensky Dog. Крім того, у галереях торговельно-розважального центру відбувається благодійна виставка-продаж арт-об’єктів «З Україною у серці». Про це повідомляє RAU.

Після тривалої перерви у торговому центрі знову відкрився магазин турецького бренду LC Waikiki. Його площа складає 1350 кв. м.

На другому поверсі ТРЦ відчинив свої двері гастробар Vensky Dog. Тепер різноманітне меню та барна карта, помножені на прекрасний атмосферний простір, чекають на своїх гостей у ТРЦ Караван.

У рамках волонтерського проекту «Блюз за Україну 2022» у галереях ТРЦ також проходить благодійна виставка-продаж арт-об’єктів «З Україною у серці». Її мета — збирання коштів на цільові потреби ЗСУ, зокрема, на високоточну оптику. Окрім робіт сучасних українських художників, виконаних у різних техніках, ТРЦ Караван презентував роботи дніпровських фотографів.

Крім того, у ТРЦ Караван Outlet, який знаходиться у Києві, відчинив свої двері мультибрендовий магазин Reserved. Його площа 777 кв. м.

Нагадуємо, у столичному Каравані також розпочав роботу Pop-Up Store українських брендів.