Інформація про вакантні площі в ТРЦ Прут

ТРЦ Прут – найбільший торгово-розважальний об’єкт Коломиї, торгівельна площа якого складає 25 000 кв. м. У ТРЦ знаходиться найдовша лінія бутіків у місті площею 5000 кв. м та протяжністю 400 м, яка вміщує понад 80 комерційних приміщень.

У торговому центрі зручні входи та виходи, ліфт, ескалатор, місце під вивіску на фасаді корпусу. Більшість магазинів під оренду вже готовий ремонт. На внутрішній території ТРЦ передбачено паркування для понад 300 авто.

Зовнішня сторона ТРЦ
Внутрішня сторона ТРЦ

Законтрактований продуктовий якір – мережа супермаркетів «Сільпо». Також у ТРЦ Прут будуть розташовані готель, спортивний зал, кінотеатр та бізнес-центр.

Для оренди пропонуються такі площі:

  • Двоповерхове приміщення площею 1055 кв. м під розміщення дитячого розважального закладу. Є індивідуальний вхід із внутрішньої сторони (парковки). Сумежно розташована лінія бутиків, з якої передбачено вхід.
  • Приміщення площею 340 кв. м під ресторан/заклад швидкого харчування. Передбачено індивідуальний вхід із центральної вулиці.
  • Приміщення від 25 до 85 кв. м для розміщення магазинів взуття та одягу, дитячих товарів, аксесуарів, косметики, техніки чи інших груп непродовольчих товарів.

Для підтримки українського бізнесу можливий пільговий період для орендарів та розстрочка платежів при купівлі приміщень.

За детальною інформацією про оренду або купівлю приміщень звертайтесь за телефоном +38 (068) 454 5792.

Читайте також: Інформація про вакантні площі в ТЦ ЦУМ Чернігів