Jordan відкриє флагманський магазин у Мілані

Спортивний бренд Jordan, що належить Nike, готується відкрити свій перший флагманський магазин у Мілані. Моностор у новій концепції стане в один ряд зі світовими флагманами марки в Дубаї та Манілі.

Магазин Jordan Brand Milan розташується на Via Torino у туристичній локації Мілана. Загальна площа торгового простору складатиме 360 кв. м. У компанії зазначили, що офіційне відкриття відбудеться 16 грудня.

Для бренду, який співпрацює із зіркою NBA Майклом Джорданом, магазин стане першим у новій концепції, яка передбачає створення простору для проведення заходів та залучення клієнтів «в авангард вуличної моди та баскетбольної культури». У магазині будуть представлені повні колекції Jordan, включаючи спортивні костюми, кросівки та рюкзаки.

У портфелі Nike бренд Jordan займає гідне місце, генеруючи до 10% усіх продажів. Jordan є основним активом спортивного гіганта у сфері баскетболу та вуличної моди. За останні сім років продажі марки зросли більш ніж удвічі і перевищили позначку 5 млрд доларів на рік.

Читайте також: IKEA відкриватиме у торговельних центрах фудхоли у принципово новій концепції