McDonald’s відновив роботу на Хрещатику

З 8 грудня знову запрацювали ресторани McDonald’s на вул. Хрещатик, 19А та на Севастопольській площі, 1.

Ресторани працюють з 9:00 до 21:00 по всіх каналах продажу та дотримуються розширених правил безпеки, впроваджених в мережі McDonald’s. Заклади закриваються під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

Заклади продовжують роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги: цей час потрібен на включення і налаштування обладнання та для підготовки працівників до роботи. Якщо повітряна тривога буде скасована менш ніж за годину до закриття, то ресторан відкриється наступного дня.

Також ресторани не працюють під час відключення електроенергії і продовжуватимуть роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.

20 вересня першими запрацювали McDelivery у трьох ресторанах Києва — на проспекті Бажана, 3В, на вул. Гришка, 7, та на проспекті Гагаріна, 2А. Дізнатися про відкриття нових закладів та функціонування експрес-вікон і McDrive у відкритих ресторанах можна з офіційних джерел інформації McDonald’s в Україні на сайті https://www.mcdonalds.com/ua/uk-ua.html.

Читайте також: КМДА збирає дані про бізнес, готовий працювати під час відключень