JYSK відкрив новий магазин в Івано-Франківську

15 грудня скандинавська мережа магазинів для дому JYSK відкрила новий магазин в Івано-Франківському ТЦ МЕНС Простір по вул. Галицькій, 201Г. Його площа складає 1241 кв. м. Це вже другий магазин мережі у місті та 83-й в Україні.

Торгова точка побудована відповідно до сучасної концепції мережі, із відповідним освітленням та просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій для більш комфортних покупок. Торговельний центр оснащений генератором, тож магазин працює навіть під час відключень електроенергії.

«JYSK продовжує відкривати нові магазини, слідуючи стратегії бути ближче до покупця. Наша першочергова мета — задовольнити потреби українців у необхідних товарах, а також зробити процес покупки максимально комфортним», — коментує Євген Іваниця, Country Manager JYSK в Україні.

Крім того, в мережі повідомили, що перебудова магазинів JYSK у нову концепцію триває. Так, 15 грудня одночасно відкрив свої двері покупцям оновлений магазин в ТРЦ Lavina Mall у Києві. Нове освітлення, касова зона, нова матрацна студія, збільшена торгова та складська площа — усе це додали до магазину, площа якого складає 1244 кв. м.

Читайте також: JYSK відновив роботу магазину в ТРЦ Дафі у Харкові