JYSK відновив роботу магазину в ТРЦ Дафі у Харкові

10 листопада мережа магазинів меблів та товарів для дому JYSK відновила роботу магазину у харківському ТРЦ Дафі за адресою вул. Героїв Праці, 9. Наразі у Харкові працюють вже шість магазинів мережі. Про це повідомили у пресслужбі ритейлера.

Як зазначається, магазин у ТРЦ Дафі, який працював з червня 2014 року, був закритий з початком війни, оскільки розташований у найнебезпечнішому північному районі Харкова. Площа магазину — 1150 кв. м. Він відповідає стандартам сучасних магазинів JYSK концепції 3.0.

«JYSK продовжує відкривати нові магазини, оновлювати діяльність тимчасово закритих магазинів, де це безпечно для персоналу та покупців. Наша стратегія — бути ближче до покупця — зараз актуальна як ніколи, і ми продовжуватимемо їй слідувати і далі. Окремо хотілося б відзначити колег, які продовжують працювати у несприятливих умовах, підтримуючи на високому рівні стандарти обслуговування покупців», — цитує пресслужба Country Manager JYSK в Україні Євгена Іваницю.

Мережа JYSK почала розвиватись в Україні як b2c бізнес у 2004 році. На сьогоднішній день мережа JYSK налічує 82 магазини в країні. Станом на 24 лютого 2022 року працювали 85 магазинів мережі.

Як повідомлялося, у червні 2022 року JYSK відновив роботу магазину у Бучі (Київська обл.), а також відкрив перший із початку війни новий магазин у Львові, потім — у Червонограді наприкінці липня. Раніше у планах JYSK на 2022 рік було розширення мережі в Україні до 100 магазинів.

У подальших планах JYSK відкриття нового магазину в Івано-Франківську наприкінці 2022 року, а також підписано угоду оренди з ТРЦ Караван Outlet у Києві. Відкриття магазину заплановано на лютий 2023 року. Також розпочато відновлення магазину JYSK у ТРЦ Riviera Shopping City в Одесі, який зазнав серйозного пошкодження від ракетного удару навесні 2022 року.

Читайте також: JYSK відкрив магазин в новому ТРЦ Happy.Mall у Рівному