JYSK відновлює роботу магазину в ТЦ Retail Park Bucha

На початку червня JYSK відновлює роботу магазину у ТЦ Retail Park Bucha. До цього магазин було відкрито 16 грудня 2021 року у новому форматі 3.0.

Під час окупації магазин був повністю розграбований, винесено товар, пошкоджено техніку та обладнання. Зокрема, пошкоджено скляні фасади, виламані двері до магазину тощо. Загальні втрати магазину у Бучі становили майже 8 млн грн. Магазин JYSK у Гостомелі взагалі знищено.

Наразі колективи обох магазинів вже активно працюють над відновленням магазину JYSK у Бучі. Збираються меблі, поповнюються запаси, повним ходом іде викладення товару, відновлюється декор. Незважаючи на поточні складнощі з логістикою та постачанням, магазин буде відновлений на 100% та відповідатиме всім внутрішнім концептам.

Читайте також: Перезапуск магазинів, програма кешбек та покупка частинами: як працює Фокстрот у травні

За словами Євгена Іваниці, Country-менеджера JYSK в Україні, відновлення магазину у Бучі — дуже важлива та символічна подія для всієї мережі.

«Буча стала трагічним символом для українського народу. І ми раді допомогти людям, яким потрібно відновлювати свій побут. Багато працівників магазинів JYSK у Бучі та Гостомелі пережили тяжкий психологічний стрес через окупацію — тиждень у підвалі без зв’язку, води, продуктів харчування тощо. Але після цього вони виявляють бажання працювати. Ця сила волі викликає повагу і вкотре демонструє спільні цінності усієї великої команди JYSK», — коментує Євген Іваниця.

Відкриває магазин спільна команда працівників магазину у Бучі, Гостомелі, а також колеги з магазинів JYSK у Києві.

Довідка. JYSK — це міжнародна мережа магазинів товарів для дому зі скандинавським корінням. У компанії працюють 28 00 осіб у більш ніж 3100 звичайних та онлайн-магазинах у 50 країнах світу.

Сьогодні в Україні працює 71 магазин JYSK. Станом на 24 лютого 2022 року працювало 85 торгових точок та будувалося 7 нових магазинів.

Джерело