Епіцентр вилучає з продажу продукцію ТОВ «Група Венето»

У зв’язку з поширенням інформації про можливу причетність ТОВ «Група Венето» до схеми розкрадання гуманітарної допомоги для українських військових, мережа Епіцентр знімає з продажу всю продукцію від цього постачальника, яка має ознаки товару військового призначення.

У компанії зазначають, що Епіцентр також припиняє усі відносини з контрагентом до завершення результатів розслідування компетентних органів. Крім того, у разі доведення правоохоронцями вини постачальника Епіцентр планує подання судового позову до ТОВ «Група Венето» щодо компенсації матеріальних та репутаційних втрат, спричинених постачанням продукції гуманітарного призначення.

Нагадаємо, у середині квітня цього року Епіцентр підписав договір на постачання бронежилетів виробництва ТОВ «Група Венето». При цьому постачальник надав компанії всі необхідні документи на товари: товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. Відповідно, ТОВ «Епіцентр К» правомірно закупило сертифікований товар із усіма підтверджуючими документами.

Пізніше від активістів надійшло звернення до СБУ з проханням перевірити вищезгадані бронежилети, схожі на ті, що були у гуманітарній допомозі для ЗСУ. У зв’язку з цим бронежилети було вилучено з продажу кількох торгових центрів. Ще раз наголошуємо, що Епіцентр є сумлінним покупцем товару та надав СБУ усі документи, отримані від компанії «Група Венето».

Довідка. Епіцентр К – лідер ринку роздрібної торгівлі України. Станом на 24 лютого 2022 року торговельна мережа компанії налічувала 80 торгових центрів Епіцентр та «Нова лінія». За час російсько-української війни повністю знищено три торгові центри у Чернігові, Бучі, Маріуполі. Частково пошкоджено ще два торгові центри. На тимчасово окупованих територіях залишаються ще три ТЦ. У зонах, де ведуться активні бойові дії, є п’ять торгових об’єктів компанії, які зараз не працюють.

Незважаючи на значні втрати, компанія з перших днів війни допомагає українській армії та населенню, що постраждав від російської агресії. Загальна сума допомоги, яку компанія направила на підтримку країни з початку повномасштабної війни, вже перевищила 300 млн. грн.

Читайте також: Епіцентр заявив про відновлення всіх зруйнованих ТЦ