КГВА створила алгоритм роботи ТРЦ під час повітряної тривоги

У Київській міській військовій адміністрації опублікували алгоритм дій для власників та відвідувачів торговельно-розважальних центрів під час повітряної тривоги.

Про це повідомили у прес-службі КДВА.

Власникам ТРЦ необхідно забезпечити готовність системи оповіщення, визначити найближчі укриття для відвідувачів та персоналу, позначити маршрути евакуації до укриття, відкрити двері запасних виходів, розробити чітку інструкцію для співробітників та розмістити на видному місці інформацію для відвідувачів щодо дій під час тривоги.

Також необхідно періодично нагадувати відвідувачам про алгоритм дій у разі загрози, організувати швидку евакуацію ТРЦ у разі загрози, перевірити приміщення на відсутність людей після евакуації та ввести обмеження щодо кількості відвідувачів за потреби.

Відвідувачам рекомендують ознайомитись з алгоритмом дій у разі надзвичайної ситуації, не залишати дітей без нагляду, уважно стежити за сигналами тривоги, виконувати вказівки адміністрації закладу та у разі оголошення евакуації негайно покинути приміщення.

Людям не варто користуватися ліфтами під час евакуації, рекомендується швидко спуститися в притулок під час тривоги або оперативно сховатися у разі відсутності захисної споруди поблизу.

Громадян закликали правильно оцінювати ситуацію, уникати паніки та надавати допомогу оточуючим у разі потреби.

Також читайте: У РНБО попередили власників ТЦ про відповідальність за ігнорування тривоги