Суд зняв арешт із столичного ТРЦ Ocean Plaza

Печерський райсуд Києва ухвалив скасувати раніше встановлений арешт на будівлю ТРЦ Ocean Plaza та кошти на рахунках його власника – ТОВ «ІС «Либідь».

Згідно з судовим рішенням від 2 серпня, арешт у частині заборони на використання знімається з ТРЦ Ocean Plaza, трьох земельних ділянок та кількох квартир у володінні ТОВ «ІВ «Либідь».

Суд прийняв до уваги, що арешт ТРЦ є надмірно обтяжливим і непорівнянним із завданнями кримінального провадження, оскільки унеможливлює здійснення господарської діяльності товариством, яке має понад 350 орендарів та 7000 працівників, що забезпечує надходження до бюджетів різних рівнів близько 3 млрд грн на рік.

Водночас знімається арешт з рахунків ТОВ, за винятком видаткових операцій з платежів за межі України, виплати дивідендів громадянам та юридичним особам іноземних держав, виплат на рахунки, відкриті в іноземних банках, та рахунки нерезидентів України.

Корпоративні права ІС Либідь та його прямого власника компанії Авангард-Віларті залишаються під арештом. Іншим рішенням суду їх було передано до управління АРМА.