Компанія Unilever побудує у Київській області фабрику за 20 млн євро

Один з лідерів європейського ринку FMCG, компанія Unilever Plc, планує побудувати на Київщині фабрику з виробництва засобів особистої гігієни за 20 млн. євро.

Випускати на цій фабриці Unilever планує шампуні, гелі для душу та засоби гігієни під брендами Dove, Axe, TRESemmé та Clear.

Старт будівництва підприємства заплановано вже на 2023 рік, а відкриття - на 2024 рік.

Компанія обіцяє створити приблизно 100 нових робочих місць. Спочатку виробництво буде орієнтуватись на український ринок, а у перспективі і на європейський.

Unilever планує дотримуватись високих екологічних стандартів і технологій відновлюваної енергії під час будівництва фабрики.

Робота Unilever Plc в росії

Британсько-нідерландська компанія працює у понад 100 країнах світу, зокрема і в рф та має майже 400 брендів.

У березні Unilever випустила декларацію про зупинення продажів і виробництва в росії, попри це, російський завод Unilever «Юнилевер Русь» досі працює.

Ми й далі розглядаємо й розкриваємо фінансові наслідки конфлікту. Тоді як потенційні наслідки залишаються невизначеними, є ризик того, що операції в росії не зможуть продовжуватися, що призведе до втрати обороту, прибутку та списання активів, — йдеться у звіті за 2022 рік.

У документі зазначалося, що російський бізнес дав групі приблизно 1,4% обороту та 2% чистого прибутку. Станом на кінець 2022 року, вартість активів у рф становила приблизно 900 млн євро, зокрема, це чотири заводи.

Джерело: "Інтерфакс-Україна"

Читайте також: JYSK відкрив новий магазин у львівському ТЦ “Сріблястий”