JYSK відкрив новий магазин у львівському ТЦ “Сріблястий”

Скандинавський рітейлер JYSK практично відновив довоєнну кількість магазинів мережі в Україні. А у четвер, 16 березня, компанія відкрила відкрила новий магазин у Львові в ТЦ “Сріблястий”.

Це вже восьмий магазин рітейлера у місті. Його площа 1341,51 кв. м. Точка побудована відповідно до сучасної концепції JYSK 3.0., із відповідним освітленням та просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій.

ТЦ “Сріблястий”, у якому розташовується магазин, оснащений генератором, тож працює навіть під час відсутності світла.

Сьогодні JYSK відкрив двері 84-го за рахунком магазину в Україні. Ще один — і мережа досягне кількості, що працювала на початок повномасштабного вторгнення. Ми плануємо, що це відбудеться вже у травні разом з відновленням роботи магазину JYSK в торговому центрі Рів'єра в Одесі, — розповів Country director JYSK в Україні Євген Іваниця.

Новий JYSK у ТРЦ Sofia Mall

Раніше ми розповідали, що у столичному ТРЦ Sofia Mall після реконцепції від UTG з’явиться магазин JYSK площею 1280 кв. м.

Він запрацює на першому поверсі торгового центру вже у червні 2023 року. Договір оренди із новим орендатором був підписаний компанією UTG.

Компанія є ексклюзивним брокером ТРЦ Sofia Mall, нещодавно вона закінчила його реконцепцію і з меблевого центру перетворила об’єкт на торговий центр широкого профілю. Детальніше про те, що працюватиме у Sofia Mall читайте в нашому матеріалі.

Джерело: НВ

Читайте також: У київському ТРЦ Хіт Mall відкрився флагманський магазин O!Some