Крафтова пивоварня Beermaster Brewery у ТРЦ Respublika Park відновлює свою роботу

«Сільпо» відновила роботу броварні Beermaster Brewery у київському ТРЦ Respublika Park (Кільцева дорога, 1). Пивоварня була відкрита 18 лютого, проте через початок повномасштабної війни встигла опрацювати менше тижня.

В даний час Beermaster Brewery варить п’ять сортів пива: індійський світлий ель “TOP HOPS”, баварське пшеничне пиво “POLONEZ”, сесійний пілз “Enjoy 10″, темний молочний стаут ​​”BOG SPIRIT” та нову пивну класику HAZY DI.

У Beermaster Brewery максимальну увагу приділено технологіям варіння, найякіснішій сировині — хмелю, вітчизняному та іноземному солоду, а також зібрано команду натхненних пивоварів, які постійно експериментують із новими смаками. Вже до червня пивоварня планує вийти на повну потужність виробництва та виробляти 12 000 літрів пива на місяць.

«Ми в Beermaster Brewery не перестаємо створювати експериментальні уподобання і вже готуємо два нові сорти пива для наших гостей: один символічно до перемоги — «All roads to Victory» та «Baltic Porter Iconic». Їх можна буде спробувати у червні. Також на 2022 рік ми запланували низку колаборацій з іншими пивоварними заводами, вже незабаром зможемо поділитися про їхнє втілення», — коментує Віктор Ващук, шеф крафтової пивоварні Beermaster Brewery.

Придбати пиво можна:

  • у пивному корнері супермаркету «Сільпо» у ТРЦ Respublika Park, поряд з пабом Beermaster Brewery Pub, а також у делікатес-маркеті Le Silpo (Київ, вул. Басейна, 4);
  • з червня – у ресторані «EscoBar» (Київ, вул. Ярославів Вал, 21a/2), а також у мережі супермаркетів «Сільпо» (ТРЦ River Mall, ТРЦ Атмосфера, ТРЦ Gulliver та у місті Бровари вул. Київська, 241) ;
  • замовити доставку пива онлайн на shop.silpo.ua.

Читайте також: У квітні до «Сільпо» повернулися 140 000 постійних клієнтів