«Лапка до лапки рятує життя»: АЛЛО проводить благодійну акцію для підопічних БФ «Таблеточки»

Напередодні зимових свят національний маркетплейс АЛЛО розпочав благодійну акцію «Лапка до лапки рятує життя», присвячену збору коштів на лікування онкохворих дітей, підопічних фонду «Таблеточки». За підсумками січня компанія подвоїть зібрану суму та спрямує кошти благодійному фонду — для допомоги дітям.

З 24 грудня 2021 року до 31 січня 2022 року клієнти, покупці та всі бажаючі можуть придбати в магазинах АЛЛО та на маркетплейсі allo.ua благодійну наклейку-магніт із зображенням лапки чорно-жовтогарячого тигреня, символу нового року, і таким чином зробити величезну добру справу та допомогти дітям одужати. Вартість магніту – 5 гривень. За ходом збирання коштів можна стежити на сайті allo.ua/ua/lapkadolapki.

У лютому 2022 року АЛЛО подвоїть зібрану від продажу магнітів суму та передасть її на рахунок благодійного фонду «Таблеточки», який допомагає юним українцям боротися за своє життя.

«Період новорічних свят – це час подарунків та надії. В АЛЛО починається час новорічного дива для підопічних фонду «Таблеточки». Найкращим подарунком для них стане допомога у боротьбі із хворобою та шанс на здорове життя. Сподіваємося, що наші клієнти підтримають таку добру ініціативу АЛЛО та приєднаються до виконання найбажанішої мрії цих дітей. Впевнений, що ця підтримка стане суттєвою, і жодна дитина не залишиться без необхідної своєчасної медичної допомоги», – наголосив Дмитро Деревицький, голова ради директорів ГК «АЛЛО».

Компанія АЛЛО та БФ «Таблеточки» вже мають досвід спільних проектів. На початку 2021 року компанія передала кошти індивідуального захисту на суму 1500000 гривень, а також подвоїла кошти, перераховані слухачами благодійного радіомарафону Радіо НВ.

Довідка. АЛЛО — маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, поштою чи магазинами у більш ніж 140 містах України.

«Таблеточки» — благодійний фонд, який понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює за чотирма напрямками: адресна допомога сім’ям, систематична допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей та професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду понад 5 500 сімей отримали адресну допомогу.

Читайте також: Підсумки року в АЛЛО: 48 нових магазинів та 50 оновлених точок.

Джерело