Lego остаточно йде з росії

Данська компанія Lego, найбільший виробник іграшок на світовому ринку, вирішила остаточно піти з Росії. Виробник конструкторів оголосив про припинення співпраці зі своїм головним партнером у росії, компанією Inventive Retail Group. Про це повідомляє портал Inc. co з посиланням на заяву голови російського офісу Lego Євгена Чихачова.

«Враховуючи істотні порушення операційного середовища, що продовжуються, ми прийняли рішення припинити комерційну діяльність у Росії на невизначений термін. Це включає припинення роботи більшої частини нашої московської команди і наше партнерство з Inventive Retail Group», — прокоментував Чихачов.

Відомо, що Lego вже скоротила 70 співробітників у росії. Учасники ринку погоджуються, що в магазинах продовжать продавати продукцію Lego, ввезену в рамках програми паралельного імпорту, але використовувати сам скандинавський бренд буде неможливо.

За даними початку 2022 року у російську мережу Lego входив 81 фірмовий магазин. 3 березня компанія прийняла рішення призупинити операційну діяльність на ринку та зупинити постачання продукції до країни. У червні IRG почала закривати перші магазини мережі «Світ кубиків» із продажу конструкторів Lego у росії.