Львівський девелопер торговельних центрів збудує промислові цехи у Червонограді

У Червонограді на Львівщині збудують промислові приміщення під потреби виробничих компаній. Проєкт передбачає, що приміщення будуються за кошти інвестора, а клієнт може користуватися площами на умовах оренди.

Проєкт має назву «ІнПарк Червоноград» і він розроблений таким чином, що під одним дахом розміщуватимуться різні виробництва. Компанії, які орендуватимуть приміщення, матимуть передбачені урядом митні та податкові пільги.

Земельна ділянка, обрана для забудови, розташована у Червонограді на трасі Ковель-Жовква. Промислові цехи планують облаштувати на ділянці площею 3,5 га, де можна розмістити до 20 тис. кв. м індустріальних приміщень.

Інвестором проєкту виступає львівська будівельна компанія «Ріел-Естейт Груп». Підприємство має близько 20 комерційних та офісних об’єктів. Зокрема, у портфоліо компанії такі об’єкти, як ТОЦ Fabrik, ТРЦ Майдан, ТРЦ ЛАЗ-695 тощо.

За словами керівника проєкту Андрія Білого, «Ріел-Естейт Груп» інвестує у будівництво 10-12 млн доларів. Будівництво промислової нерухомості у Червонограді розпочнеться у жовтні.

«Ми бачимо свою місію у тому, аби підтримати українських виробників, які втратили свої виробничі потужності під час війни, але прагнуть працювати заради перемоги. Тому ми готові інвестувати, незважаючи на військові дії, та створювати комфортні умови для розміщення нових виробництв. Цей проєкт стане великою підтримкою не лише для українського бізнесу, але і для самого міста Червоноград», — пояснюють партнери проєкту.

Читайте також: Відома дата відкриття ТРЦ Happy.Mall у Рівному