ТРЦ Galeria Mokotów у Варшаві приєднається до групи торгових центрів Westfield

29 вересня ТРЦ Galeria Mokotów у Варшаві приєднається до групи торгових центрів Westfield, офіційно змінивши назву на Westfield Mokotów.

Одночасно з варшавським Galeria Mokotow ребрендинг пройде у торгових центрах Parquesur у Мадриді та Taby Centrum у Стокгольмі. Це свого роду продовження стратегії розвитку бренду Westfield у Європі.

Бренд Westfield є «магнітом» як для глобальних, так і для провідних місцевих брендів. За словами Жан-Марі Тритан, керівника Unibail-Rodamco-Westfield, оборот, створюваний центрами Westfield, у середньому на 20% вищий у порівнянні з іншими великими торговими центрами, що підвищує цінність бренду для орендарів. Westfield є візитною карткою найпопулярніших торгових центрів по всьому світу.

«Приєднання Galeria Mokotów до міжнародної групи торгових центрів Westfield є найважливішою подією нашого торгового центру з моменту його відкриття. Ребрендинг підтверджує сильну позицію Galeria Mokotów на ринку. Використовуючи міжнародний ореол бренду Westfield, ми ще більше долучимося до соціальної та проекологічної діяльності, а також залучимо до нашого центру більше цікавих вітчизняних та іноземних брендів», — повідомили у прес-службі ТРЦ Galeria Mokotów.

Читайте також: Тайський власник мережі елітних універмагів Selfridges вкладе в європейський бізнес ще $1,3 млрд