Маркетплейс АЛЛО додав функцію безпечної оплати

Український маркетплейс АЛЛО розширює лінійку сервісів і запроваджує безпечну оплату карткою.

У прес-службі компанії розповіли УРТЦ, що відтепер покупці можуть безпечно сплачувати карткою за товари партнерів маркетплейсу АЛЛО, які продають власні товари у понад чотирьох тисячах категорій.

Новий сервіс має назву “Оплата карткою”. Його особливість в тому, що він утримує кошти покупця до отримання замовлення і лише після цього зараховує їх продавцю.

Безготівковий розрахунок за товари мерчантів АЛЛО з'явився восени, до цього клієнти могли сплачувати за них тільки при отриманні замовлення. Торговці маркетплейсу вже додають безготівковий спосіб оплати до своїх товарів: за підсумками січня та лютого, такі мерчанти отримали збільшення замовлень товарів в середньому на 20%, - зазначають у прес-службі.

Як працює безпечна оплата?

Спочатку клієнт обирає товар партнера маркетплейсу та сплачує за нього банківською карткою.

Після цього сума оплати списується з картки клієнта, але гроші утримуються впродовж 14 днів, і тільки після отримання клієнтом замовлення, оплата за нього перераховується продавцю.

Якщо товар клієнту не відправлять, то сплачена сума повернеться на картку. Також гроші повернуть на банківську картку покупця в разі відмови від замовлення чи повернення товару.

У АЛЛО зазначають, що ця функція має убезпечити клієнтів маркетплейсу та підвищити їх довіру до інтернет-магазину. Для продавців теж є свої плюси, адже нововведення позитивно впливає на збільшення відсотку замовлень товарів.

За статистикою АЛЛО, у тих партнерів, хто додав до способів оплати за товари “Оплату карткою”, конверсія замовлень в оплату зростає до 95%, а кількість відмов одночасно зменшується, - йдеться у прес-релізі.

Як підключити безпечну оплату?

Зробити це кожен може самостійно, у особистому кабінеті. Для цього потрібно додати спосіб оплати "Оплата карткою" до своїх товарів на allo.ua за таким алгоритмом:

  1. Перейти в розділ "Способи оплати";
  2. Завантажити копії паспорту, ІПН, витягу чи виписки з ЄДР, сертифікаційних та дозвільних документів на товари, для продажу яких потрібна їх наявність;
  3. Заповнити анкету;
  4. Завантажити Заяву ліцензіата та відправити її через сервіс "Вчасно", попередньо підписавши ЕЦП;
  5. Укласти договір з платіжним сервісом для приймання платежів WAYFORPAY.

АЛЛО Маркетплейс надає якісний сервіс і покупцям, і партнерам. Безпечна оплата карткою – частина цього сервісу. За даними MasterIndex, вже 88% українців роблять покупки онлайн, і їх кількість постійно зростає: Кantar Україна зазначає, що 14% опитаних здійснили першу онлайн-покупку саме під час війни у 2022 році. Безпечність онлайн-платежів та впевненість у замовленні — важливий критерій для здійснення покупки , – зазначив керівник департаменту АЛЛО Маркетплейс Денис Корецький.

Згідно зі звітами Нацбанку, за період з травня по грудень 2022 року, обсяг використання платіжних карток для розрахунків зріс на 40,5% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року.

Читайте також: Кешбек і спеціальні пропозиції: мережа Usupso запустила додаток та програму лояльності