Американський регіональний ТРЦ Cross Creek Mall (фотозвіт)

Cross Creek Mall - це торговельний центр, розташований у місті Фейтвілл у штаті Північна Кароліна. Заснований у 70-х роках, він пройшов кілька реконструкцій та розширень, щоб стати одним з найбільших ТРЦ в регіоні. На 93 тис. кв. м знаходиться понад 100 магазинів.

Якірними орендарями Cross Creek Mall є такі мережі: Belk, Macy's та H&M. Також у торговельному центрі є багато інших відомих брендів, таких як Victoria's Secret, Bath & Body Works, American Eagle та інші.

ТРЦ також має кілька ресторанів та кафе, де відвідувачі можуть насолоджуватися їжею й напоями.

Cross Creek Mall знаходиться в зручному місці поруч з автострадою та має великий безкоштовний паркінг, що робить його привабливим для відвідувачів.

Трохи історії

Земля під торговельний центр була куплена в 1970 році Генрі Фейсоном, розробником з міста Шарлотт. У той час поряд планували будівництво шосе All American. Будівництво шосе розпочалося в травні 1974 року, за дев'ять місяців до відкриття Cross Creek Mall  у 1975 року. ТРЦ відкрився з 5 якірними орендарями, з яких три переїхали з центру міста Фейєтвілл: Sears, Belk Hensdale та JC Penney; Miller & Rhoads та Thalhimer's були новинками для регіону. Miller & Rhoads закрився в 1985 році. Thalhimer's став Hecht's у 1992 році, а потім Macy's у 2006 році.

Сьогодні Cross Creek Mall важко назвати сучасним ТРЦ, адже помітно, що він був побудований багато років тому. Але, незважаючи на це, регіональний американський Cross Creek Mall продовжує привертати увагу відвідувачів своїми магазинами та івентами.

Матеріал підготувала Марія Рябініна спеціально для UCSC