McDonald’s побудує ще один ресторан у Броварах

У місті Бровари, що на Київщині, побудують ще один ресторан швидкого харчування McDonald’s

Для прокладання під’їзних шляхів до закладу, хочуть зрізати 13 каштанів біля будинку на вулиці Київська, 162. На це Виконком вже надав дозвіл підприємству “Смайл Контракшн”.

У акті обстеження зазначається, що вік цих дерев від 40 до 60 років, тож всі каштани мають "задовільний" і "добрий" стан. Окрім цього планується зрізати 0,036 га зелених газонів.

Але за усю знищену рослинність “Смайл Контракшн” заплатить місту відновну вартість, яка становить 455 тис. 836 грн. Також компанія вже купила для міста 40 дерев, серед яких 20 сакур, повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

Деталі про терміни будівництва та відкриття нового McDonald’s поки невідомі.

Повернення McDonald’s в Україну

Мережа припинила роботу всіх своїх точок одразу після початку повномасштабної війни, 24 лютого 2022 року.

Компанія аргументувала це питаннями безпеки і повертати заклади до роботи почала восени минулого року. Першими на черзі були західні регіони та столиця, там відновили обслуговування понад 60% ресторанів.

Про другу фазу відновлення роботи McDonald’s оголосив на початку березня 2023 року. 24 березня відновив роботу заклад у столичному ТРЦ Ocean Plaza, який не працював понад рік.

28 березня одразу п’ять ресторанів запрацювали у Одесі, на початку квітня мають відновити роботу ще два заклади. Також у другому етапі повернення на український ринок передбачається відкриття закладів у Дніпрі.

Зауважте, що у всіх закладах мережі діють розширені правила безпеки. Згідно з ними, у разі оголошення повітряної тривоги співробітники швидко завершують всі процеси, закривають ресторан і запрошують усіх пройти в укриття цивільного захисту.

Джерело: “Трибуна – Бровари”

Читайте також: McDonald’s створив шпалери для смартфонів, які закликають користувачів донатити