McDonald’s відкрив перші п’ять закладів у Одесі

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's відновила роботу п’ятьох закладів у Одесі, у вівторок, 28 березня.

Ажіотажного попиту у зв’язку з цим не спостерігається, але люди вже відвідують ресторани. Роботу почали точки McDonald's за такими адресами:

  • вулиця Пантелеймонівська, 17;
  • вулиця Дерибасівська, 23/1;
  • майдан Незалежності, 1;
  • вулиця Черняховського, 1-б;
  • вулиця Краснова, 14а.

Наразі замовляти можна лише за скороченим меню, до якого входять основні страви мережі. Зазначається, що розширювати асортимент будуть паралельно із відновленням ланцюгів поставок та нарощуванням обсягів складів.

Зробити замовлення можна в залі ресторану, а також через експрес-вікна або на МакДрайві.

Зауважте, що у закладах діють розширені правила безпеки. Згідно з ними, у разі оголошення повітряної тривоги співробітники швидко завершують всі процеси, закривають ресторан і запрошують усіх пройти в укриття цивільного захисту.

У McDonald's очікують на підвищений попит у перші дні після відкриття закладів в Одесі. Через це зали у ресторанах спочатку працюватимуть на обмежену кількість відвідувачів, щоб уникнути скупчення людей. Це потрібно для того, щоб команда могла краще зреагувати за потреби евакуації.

Повернення McDonald's

Раніше ми розповідали, що на початку березня 2023 року компанія оголосила другу фазу відновлення роботи своїх точок в Україні.

24 березня відновив роботу заклад у столичному ТРЦ Ocean Plaza, який не працював понад рік. 

Відкриття ще кількох McDonald's в Одесі заплановано на початок квітня цього року. Далі на черзі - Дніпро. У компанії зазначають, що планують відкрити точки ще в кількох містах на сході та півдні, але їх назви поки не розголошуються.

Джерело: McDonald's

Читайте також: McDonald’s створив шпалери для смартфонів, які закликають користувачів донатити