McDonald’s у Дніпрі відновив роботу ресторанів у ТЦ “Аполло” та ЦУМ

У Дніпрі 1 травня відкрились ще два заклади мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s.

Один з ресторанів запрацював у ТЦ “Аполло” на вулиці Титова, а другий в ЦУМ на проспекті Яворницького.

У перший день роботи до McDonald’s вишикувались досить великі черги, але не такі значні, як у перший день після повернення мережі в Дніпро. Тоді, за даними місцевих ЗМІ, люди чекали з 5 ранку, а дехто навіть намагався заробити на ажіотажі і пропонував постояти у черзі за гроші.

В ресторан у ЦУМ працівники запускають по декілька людей в середину, щоб не було скупчення, а в ТЦ “Аполло” таких проблем немає.

Роботу перших п’яти закладів у Дніпрі McDonald’s відновив 25 квітня, вони відкрилися у різних частинах міста, щоб охоплювати різну аудиторію.

У компанії зауважують, що всі ресторани в Україні працюють за розширеним протоколом безпеки. Згідно з ним, у разі оголошення повітряної тривоги команда закладу миттєво завершує всі виробничі процеси, видає оплачені замовлення і зачиняє заклад, щоб пройти в укриття.

Робота відновлюється приблизно через годину після відбою, оскільки персоналу потрібно повторно запустити усе обладнання.

McDonald’s в Полтаві

Раніше ми розповідали, що у Полтаві найближчим часом може відновити роботу точка мережі.

Місцеві журналісти помітили, що працівники активно готують заклад до роботи, зокрема налагоджують обладнання та прибирають. Також до ресторану постійно приходять на співбесіду нові співробітники.

Чинні працівники мережі не змогли назвати точних дат відкриття, але запевнили, що рахунок йде на тижні. Детальніше про це у нашому матеріалі.

Інформатор DP