Український бренд DevoHemp переміг на міжнародній виставці у Берліні

Український бренд DevoHemp, який займається створенням виробів з коноплі, здобув перемогу на міжнародному конкурсі Green Product Award 2023 в категорії "Мода".

Нагороду вибороли шуби бренду, також створені з коноплі, а вірніше, з інноваційного хутра, основою якого виступає неткане волокно з коноплі.

Цей матеріал є біорозкладним і при цьому стійким до шкідників, гербіцидів та пестицидів, а також він гіпоалергенний. Таке штучне хутро миттєво поглинає та віддає вологу. Завдяки цьому відбувається ідеальна регуляція температура та циркуляція повітря.

*Конкурс Green Product Award є міжнародною відзнакою, якою нагороджують компанії і послуги, що свідомо ставляться до екологічної ситуації у світі. Цьогоріч на премію претендували 1300 представників із 40 країн світу.

Українське в Перу

Раніше ми розповідали, що українська дизайнерка Анна Тесло заснувала в Перу бренд, який створює худі з вишивкою ручної роботи.

Він отримав назву Vilna. За словами дизайнерки, вона була в Перу на момент початку повномасштабної війни. Згодом вона вирішила допомагати батьківщині не лише волонтерською діяльністю, а й своєю роботою і повернулася до того, що вміє найкраще, тобто дизайну одягу.

Цим жінка поширює українську культуру по світу. Бренд навмисно залучає до фотозйомок не професійних моделей, а звичайних жінок. Таким чином Vilna хоче показати, як клієнтки, незалежно від параметрів, виглядатимуть у її вишиванках.

Придбати таку річ можна не лише у Перу, а й у Києві, у шоурумі Simplysale (вул. Ярославів Вал, 17Б, кв.2) або через Instagram. Вартість однієї худі-вишиванки становить 6500 грн.

Джерело: DevoHemp

Читайте також: У центрі Варшави пройшов ярмарок українських брендів