McDonald’s запустив перший автоматизований ресторан

Мережа McDonald’s спільно з дизайнерською студією Uxus відкрила у тестовому режимі повністю автоматизований ресторан у Техасі. У новому закладі, орієнтованому на замовлення винос, всі операції, від самовивозу до доставки, виконуються автоматизованими системами.

Ресторан оснащений функціями, які роблять зручною можливість забрати замовлення на машині, у самому ресторані та за допомогою доставки. Крім того, в ресторані розміщені стійка для отримання замовлень для клієнтів click and collect, термінали для самостійного замовлення, які приймають як готівкові, так і кредитні картки, а також місця для паркування.

За словами старшого директора McDonald’s з глобального дизайну та розвитку ресторанів Макса Кармона, для кур’єрів доставки також буде виділено спеціальне приміщення та паркувальні місця, щоб «спростити роботу кур’єрів і зменшити незручності для персоналу та клієнтів».

Незважаючи на те, що ресторан майже повністю автоматизований, у ньому досі працюють співробітники McDonald’s. Вони обслуговують касовий апарат та доставляють їжу на конвеєрі, а також допомагають роботам готувати замовлення, щоб покращити взаємодію з клієнтами.

Читайте також: McDonald’s відкриває другий флагманський ресторан в Україні