McDonald’s відкриває другий флагманський ресторан в Україні

22 грудня у Києві на вул. Володимира Івасюка, 12-С поруч з Оболонською набережною відкрився новий ресторан McDonald’s. Заклад був майже повністю готовий до відкриття ще до початку повномасштабного вторгнення.

З прийняттям рішення про поступове відновлення роботи в Україні, оболонський ресторан додали до переліку закладів до відкриття. Для цього компанія доклала максимум зусиль, адже розділяє цілеспрямованість українців у відновленні бізнесу навіть під час війни там, де це можливо.

Ресторан на Оболоні є другим в Україні флагманським рестораном зі спеціальною концепцією для сімей з дітьми. Ця концепція передбачає усі зручності для затишного перебування з родиною: облаштовані дитячі гірки всередині та ззовні закладу, розсувні столики, які можна збільшувати для великих компаній, унікальна графіка на стінах у стилі дитячих малюнків. А сам заклад розташований біля Оболонської набережної та парку «Наталка», де можна приємно провести час із родиною на прогулянці після ласування улюбленими стравами в McDonald’s або навпаки завітати на обід після прогулянки.

У залі ресторану розташовані 254 місця для гостей на двох поверхах, і ще 98 на терасі. Також у залі працюють 12 екранів терміналів самообслуговування. Автомобілісти можуть придбати улюблені страви на McDrive з двома лініями в’їзду, де меню представлене на сучасних цифрових панелях.

Заклад працюватиме з 07:00 до 21:00. Згідно з розширеними правилами безпеки, під час повітряної тривоги заклад закриватиметься, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

Інформація про відкриті і тимчасово закриті заклади в режимі реального часу оновлюється на сайті McDonald’s.

Загалом в Україні відновили роботу 63 ресторани McDonald’s. Дізнатися про графік роботи та перелік усіх закладів можна з офіційних джерел інформації McDonald’s в Україні: на сайті та в мобільному застосунку McDonald’s (в AppStore та Google Play).

Нагадуємо, на початку грудня McDonald’s відновив роботу на Хрещатику.