Медичне обладнання замість урочистостей на відкриття: Respublika Park направила кошти на допомогу столичній лікарні

Як повідомили УРТЦ у прес-службі ТРЦ Respublika Park, відкриття одного з найбільших торгово-розважальних центрів у Європі відбудеться у заплановану дату.

ТРЦ Respublika Park відчинить свої двері вже 12 листопада.

Замість гучних заходів на честь відкриття адміністрація вирішила спрямувати кошти на допомогу Київській міській клінічній лікарні №10 у боротьбі з COVID-19.

Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці торговельно-розважального центру.

«Наша команда після консультацій із лікарнею придбала медичне обладнання, необхідне для надання допомоги пацієнтам із хворобою COVID-19. Це – кисневі балони, повноособові маски для неінвазивної вентиляції, пульсоксиметри, дозатори лікувальних речовин та інше. Разом ми сильніші. Бережіть себе та близьких», – закликала гендиректор Respublika Park Юлія Щаслива.

Нагадаємо, відкриття Respublika Park заплановано на 12 листопада 2021 року. У команді пояснили, як працюватиме ТРЦ з урахуванням червоної зони карантину у Києві.

"Ми ретельно готувалися: вакцинували всіх працівників, передбачили пункти вакцинації та місця проведення експрес-тестування на коронавірус", - зазначили у повідомленні.

Крім того, на вході перевірятимуть документи про вакцинацію чи наявність дійсного ПЛР-тесту. Для зручності відвідувачів біля Respublika Park буде розміщено пункт експрес-тестування, тому щоб потрапити всередину, не потрібно буде їхати складати тест до лабораторії.На території ТРЦ розпочне роботу пункт масової вакцинації проти COVID-19.

Для безпеки персоналу та відвідувачів будуть розміщені санітайзери та забезпечена регулярна дезінфекція приміщень.

Довідка. ТРЦ Respublika Park – один із найбільших ТРЦ не лише Києва, а й Європи. Його загальна площа становить 300 000 м2, орендна – 135 000 м2. Об'єкт знаходиться у Києві за адресою вул. Кільцева дорога, 1. Серед додаткових переваг ТРЦ – унікальна громадська зона «Оазис» із парком рослин у 2 000 кв.м, інноваційний digital-парк розваг Neopolis, перша в Україні аеродинамічна труба заввишки близько 20 м. У торговій зоні об'єкту – 500+ магазинів , у зоні food&beverage, площею 9 300 м², – понад 50 ресторанів різного формату. Критий паркінг розрахований на 3 500 машиномісць.

Facebook
Telegram
Instagram
LinkedIn