У харківському ТРЦ відкрилася лабораторія краси EVA

5 листопада у ТРЦ Французький бульвар мережа EVA відкрила новий магазин формату beauty lab.

Магазин розташований за адресою вул. Академіка Павлова, 44 Б. Його торгівельна площа складає 273,1 кв. м, в асортименті налічується близько 10 000 SKU. На відміну від традиційних EVA, у форматі EVA beauty lab відсутні товари для дому та побутова хімія, розширено асортимент декоративної косметики, засобів для догляду за обличчям, тілом та волоссям, а також парфумів, біжутерії та аксесуарів.

За попереднім записом у мобільному додатку EVA, на сайті beauty.eva.ua або безпосередньо в магазині EVA beauty lab покупці зможуть визначити тип шкіри обличчя або скористатися послугами візажиста. Ці сервіси безкоштовні для власників карток лояльності «EVA мозаїка» та доступні за відсутності карантинних обмежень (перебування міста у «червоній» зоні).

«Ми раді вітати харківських гостей у лабораторії краси EVA. У майбутньому в EVA beauty lab планується проведення тематичних заходів: днів бренду, презентацій нових колекцій косметики та майстер-класів, присвячених макіяжу. Запрошуємо всіх харків’ян відвідати наш магазин і з радістю чекатимемо на гостей із родинами. Адже в магазині облаштовано спеціальну ігрову зону, де малюки можуть розважитись, поки батьки приділяють час собі та своїй зовнішності», — прокоментувала директор з маркетингу лінії магазинів EVA Анна Грішина.

Довідка. EVA beauty lab — це магазин нового формату національної мережі EVA. Він пропонує широкий вибір декоративної косметики, товарів для догляду за обличчям, тілом і волоссям, біжутерії та аксесуарів. Новий магазин займає нішу косметичної та парфумерної продукції та є першим майданчиком для творчих експериментів у сфері б’юті-індустрії.

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент декоративної косметики, продукти для догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також засоби догляду за малюками. Понад 8 мільйонів є користувачами програми лояльності «EVA мозаїка».

За 19 років компанія виросла до більш ніж 1 000 магазинів по всій Україні, представивши понад 30 000 асортиментних позицій. У 2020 році вперше у своїй історії мережа магазинів EVA перетнула психологічний рубіж у 100 мільйонів одиниць товарів СТМ, які реалізувала протягом року, та має у своєму портфелі 52 СТМ. Наразі штат співробітників лінії магазинів EVA налічує близько 14 000 осіб.

Джерело