Мережа BROCARD відкрила новий магазин у вінницькому ТРЦ

24 листопада компанія «Брокард-Україна» відкрила магазин у вінницькому ТРЦ «Мегамолл». Новий BROCARD, площею 278 кв. м, став другим магазином мережі у місті.

Магазин виконаний у фірмовій чорно-білій мережі концепції. Для зручності клієнтів простір розділений за брендами та товарними групами: зони парфумерії, декоративної косметики, засоби догляду за шкірою та волоссям. Б’юті-продукція сегментована на теми: чоловічий догляд, корейська косметика, товари для дітей, аксесуари і т.д.

У новому BROCARD представлено понад 100 брендів парфумерії та косметики (CHANEL, Dior, Lancôme, Guerlain, Clarins, Givenchy, Gucci, Collistar, Dolce&Gabbana, Eisenberg Paris, Hermes, Trussardi, Lanvin, Payot, Elizabeth Ar).

Інноваційні led-панелі, що транслюють новини про акції мережі та рекламні ролики світових брендів, роблять магазин яскравим та інноваційним, надаючи атмосфері динамізму.

«Колись BROCARD вже був у ТРЦ «Мегамолл» – у раніше звичному бірюзовому форматі та на меншій площі. Враховуючи попит та безліч постійних покупців, у компанії вирішили вдосконалитися: переїхали у зручніше місце, масштабувалися вдвічі, суттєво розширили асортимент продукції – зробили все, щоб зберегти кохання лояльних клієнтів та залучити нових», – прокоментувала Олена Лада, директор зі стратегічного розвитку мережі.

У всіх магазинах мережі BROCARD представлена ​​виключно оригінальна продукція провідних світових брендів косметики та парфумерії. Компанія працює тільки з офіційними представниками та дистриб’юторами брендів в Україні, що гарантує якість, оригінальність та безпеку всіх товарів мережі.

Джерело