Мережа Lviv Croissants відкрила першу пекарню у Варшаві

Новий заклад Lviv Croissants став уже третім відкриттям української франчайзингової мережі у Польщі: перший запустили у невеликому прикордонному місті Зґожелець ще 19 вересня, а другий — 5 жовтня у Вроцлаві.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, заклад знаходиться на вул. Новий світ, 37. «Підготовка тривала кілька місяців, прихильники бренду в соціальних мережах часто запитували про відкриття у Варшаві, проте компанія до сьогодні не розповсюджувала новини», — розповіли в компанії.

У перші хвилини відкриття гості вибудували чергу, яка починалась з-над двору. Асортимент меню Lviv Croissants не змінювали, проте є один круасан, який можна спробувати лише у Польщі — «Włoski» («Італійський»). У нього входить салямі, пармська шинка, моцарела, в’ялені томати, рукола та соус песто. За статистикою мережі, найпопулярніші у Польщі такі круасани, як Цезар з куркою, Львівський та Малинова розкіш. Натомість в Україні: Галицький, Цезар з куркою та Львівський.

Нагадаємо, дизайн пекарень значно змінився за останні роки: Lviv Croissants додали термінал самообслуговування, щоб уникнути черг та швидко задовольнити потреби клієнта. Wine Stories — з напоями: ігристе, сидр та вино. Поєднали сучасний loft з деревиною, зеленню та яскравими елементами у декорі.

Читайте також: Ватний креатив: Як росіяни змінювали назви світових брендів