Мережа Сільпо відкрила у Києві перший автоковоркінг

За останні тижні через російські ракетні обстріли понад 6 мільйонів українців зазнали проблем з електропостачанням. Лише на Київщині близько 50% домогосподарств та підприємств тимчасово залишилися без світла, 75% — без тепла.

Через регулярні блекаути українці шукають «острівці стабільності», де можуть залишатися на зв’язку з рідними та колегами й працювати у комфортних умовах за звичним графіком. Щоб задовольнити цю потребу, мережа супермаркетів Сільпо створила перший у Києві автоковоркінг.

«Коли на роботі чи вдома немає світла, українці їдуть шукати його в інші райони або намагаються працювати просто з автівок. На жаль, зв’язок у таких випадках не завжди стабільний. Тож ми обладнали паркінг магазину на вул. Березневій, 12А системами Starlink, щоб наші гості могли приїжджати туди й спілкуватися та працювати онлайн без обмежень. А під час обідньої перерви гості можуть замовити в магазині свіжі продукти, які наші кур’єри доставлять їм прямо до автомобілів. Наразі автоковоркінг — це унікальний для України формат, тож плануємо впроваджувати його і в інших маркетах мережі», — говорить директор з маркетингу мережі супермаркетів Сільпо Катерина Огуряєва.

Мережа Сільпо вже облаштувала електрогенераторами 172 маркети. У них відвідувачі можуть зарядити свої гаджети, попрацювати зі стабільним зв’язком та інтернетом, погрітися і, звісно, придбати необхідні продукти. Повний список автономних магазинів Сільпо можна знайти тут.

Читайте також: На Київщині запрацював «інопланетний» супермаркет Сільпо