На Київщині запрацював «інопланетний» супермаркет Сільпо

23 грудня у селі Погреби Київської області відкрився новий супермаркет Сільпо. Тематикою магазину стали загадкові кола на полях.

«Це незвичайне явище подеколи з’являється у різних країнах світу. Декілька років тому зелені кола були помічені і на полях Херсонщини. Є різні теорії пояснення цій загадці, і наукові, і не дуже. Команда Сільпо надихнулася концептом про причетність позаземного розуму та НЛО до створення кіл, відтворивши його у дизайні нового магазину», — повідомили у пресслужбі компанії.

Відкриття магазину було заплановане на травень 2022 року, та повномасштабне вторгнення рф стало на заваді. Супермаркет площею 1534 кв. м знаходиться за адресою село Погреби, вул. Погребський шлях, 19.

Всередині торгового залу розташовано багато ілюстрацій з інопланетянами. За задумом вони живуть на Землі, дружать з людьми, займаються повсякденними справами, косять траву на тракторах, вирішують міжгалактичні проблеми миру в Україні, пишуть власним алфавітом послання для відвідувачів Сільпо.

У новому магазині, окрім розгадок інопланетних послань, гості зможуть взяти свіжий хліб прямо з пекарні, м’ясо з рибою та овочі до них. У магазині є корнер «Лавки Традицій» з продуктами від українських фермерів: витриманим сиром, запеченим м’ясом, соусами та корисними солодощами.

Все це можна замовити доставкою прямісінько додому на shop.silpo.ua. У магазині є автономне живлення, тож замовлення буде зібрано вчасно і доставлене у вказаний часовий проміжок.

Зануритися в інопланетну атмосферу у магазині покупці можуть щодня з 8:00 до 22:00. Розрахуватися за продукти можна на 12 касах.

Читайте також: Сільпо відкриває новий супермаркет у Борисполі з літальними апаратами