На підземному паркінгу львівського ТРЦ працює шпиталь з американським персоналом

На паркінгу ТРЦ King Cross Leopolis ще у березні відкрили польовий медичний шпиталь, де американські медики безкоштовно надають медичну допомогу переселенцям та всім, кому вона може знадобитися.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Персонал госпіталю налічує близько 100 осіб — близько 50 медичних працівників (лікарів, медсестер, фармацевтів тощо) та приблизно стільки ж технічних працівників. Медики, які прибули для роботи, працюють у медустановах США, частина з них мають досвід роботи в Іраку. Однак у шпиталі також є медики з Канади, Німеччини та України.

Зокрема, американські лікарі надають невідкладну та хірургічну допомогу, стаціонарні та амбулаторні послуги, а також послуги для жінок та дітей, включаючи акушерство. Також тут є операційна, відділення інтенсивної терапії та «прогресуюче», де перебувають пацієнти вже на етапі одужання.

Читайте також: У ТРЦ Злата Плаза з’явиться патріотичний мурал

Лікувальний заклад може розмістити 60 осіб та працює цілодобово. Медичне обладнання та все необхідне для його влаштування американці привезли із собою. Звернутися до шпиталю може кожен, хто потребує медичної допомоги.

Більшість пацієнтів госпіталю — переселенці з різними хворобами серця чи діабетом, які, тікаючи з дому, пережили тяжкий стрес і не взяли із собою необхідних ліків.

Організувала госпіталь міжнародне гуманітарне співтовариство «Сумка Самаряніна» за підтримки Львівської ОВВ. Польовий госпіталь працюватиме у Львові до завершення війни.

Джерело