На росії ритейлери відмовляються відкривати нові торгові точки

На росії великі ритейлери та ресторани призупинили або відмовилися від відкриття нових точок через проблеми з постачанням нового обладнання.

Так, відкриття нових магазинів призупинили X5 Retail Group (мережі “П’ятірочка”, “Перекресток”, “Карусель”), “Магніт”, “Діксі” Gloria Jeans, 12storeez та ряд інших рітейлерів. Джерела видання пояснили це перебоями у постачанні обладнанням для торгових приміщень, у тому числі холодильників та кас.

«Багато нових контрактів із орендодавцями цього року зірвалися. Наприклад, «Перехрестя» призупинило відкриття шести магазинів у торгових центрах, Polaris та «Доктор Столєтов» також відмовилися відкривати нові точки», — підтвердила голова ритейл-департаменту CBRE на росії Марина Малахатько.

Читайте також: Нестача орендарів: на росії девелопери відкладають відкриття нових ТРЦ

Вона зазначила, що те саме відбувається і з ресторанами: наприклад, мережа Хачапурі поставила на паузу відкриття свого закладу в ТЦ Океанія.

Але офіційно представники торгових мереж про скорочення планів щодо відкриття магазинів, а також про проблеми із закупівлею обладнання не заявляють.

Джерело