На своєму фронті: Synergy Construction продовжує допомагати ритейлерам відкривати нові магазини

Компанія Synergy Construction продовжує реалізовувати якісні ремонтні проекти для ритейлерів в Україні. Про це повідомляє RAU.

Незважаючи на війну та непрості економічні умови, компанія Synergy Construction продовжує працювати та допомагає українським та міжнародним ритейлерам прикрашати магазини. За сім непростих місяців 2022 року команда будівельної компанії встигла здійснити сім проектів у таких містах як Одеса, Львів, Київ та Ужгород. Водночас, п’ять із них було завершено або виконано вже після 24 лютого.

До 24 лютого

На початку року компанія Synergy Construction вже мала щільний графік проектів, що плануються, розписаний майже на рік вперед. Але, на жаль, через російське військове вторгнення левова частка цих планів зазнала суттєвих змін. Зокрема, на сході України довелося зупинити всі роботи, які активно виконувались ще в середині лютого.

Проте компанія все ж таки встигла здати в експлуатацію новий магазин Sinsay польської групи LPP у ТРЦ City Center, відкриття якого відбулося 20 січня. Площа цього магазину складає 1170 кв. м. Світлі кольори в оформленні торгового залу з якісним фокусованим на стійки світлом, акцентними написами на стінах та зручним зонуванням жіночих, чоловічих та дитячих товарів створюють комфортні умови для шопінгу.

А 14 лютого у ТРЦ Respublika Park на 1680 кв. м відкрився магазин всесвітньо відомого бренду New Yorker. Просторий торговий зал, виконаний у білій кольоровій гамі, у поєднанні з широкими проходами та кольоровою викладкою створює приємну атмосферу для вибору одягу та аксесуарів у цьому магазині.

В умовах воєнного стану

Ремонтні роботи ще у двох магазинах Sinsay — в ужгородському ТРЦ Pannonia (площа магазину 1275 кв. м) та у львівському ТОЦ Fabrik (площа магазину 999 кв. м), які виконувала команда Synergy Construction, також стартували ще на початку року, але з за війни оформлення та відкриття цих торгових об’єктів довелося призупинити. Вже після відновлення нормальної діяльності торгових центрів оздоблення об’єктів було завершено і 12 липня відбулося відкриття обох магазинів.

Магазин Sinsay в ТРЦ Pannonia
Магазин Sinsay в ТОЦ Fabrik

Ці магазини так само, як і в ТРЦ City Center, були виконані в оновленому концепті з кольоровою навігацією, чітким зонуванням та зі сфокусованим холодним освітленням, що звертає увагу покупців на стійки з одягом.

28 червня відбулося відкриття оновленого двоповерхового магазину LC Waikiki у ТРЦ Forum Lviv, загальною площею 965 кв. м. Дизайн цього магазину, втілений фахівцями Synergy Сonstruction, повністю виконаний у світлих кольорах з великою кількістю світла, що створює відчуття простору та комфортабельні умови для перебування та вибору товару. А продумане зонування з яскраво підсвіченими вивісками забезпечує зрозумілу навігацію по магазину та легкий шопінг.

У липні зусиллями команди Synergy Сonstruction свої двері відчинили ще два нові магазини: 10 липня запрацював оновлений магазин HUGO BOSS у ТРЦ River Mall на площі 244 кв. м, а наступного дня у ТРЦ DREAM yellow відбулося відкриття магазину ULTRA SHOP загальною площею близько 350 кв. м.

Магазин HUGO BOSS виконаний у світлій кольоровій гамі з дерев’яним оздобленням стін та яскравими акцентами у вигляді фірмових помаранчевих вивісок та елементів інтер’єру. А оригінальний напис на стіні #iamHUGO покликаний виділити та підкреслити особливий стиль тих, хто обирає речі цього бренду.

Команда Synergy Construction завжди забезпечує якісний комплексний підхід до реалізації об’єкта, виконуючи оформлення чи реновацію торгових залів, складських та підсобних приміщень. Сьогодні компанія також допомагає своїм партнерам відновлювати працездатність магазинів, пошкоджених внаслідок обстрілу.

Тому, якщо вам потрібно провести ремонт або реконструкцію торгового об’єкта, фахівці готові до співпраці та гарантують виконання дизайнерських та проектних робіт на найвищому рівні.

Synergy Construction продовжує працювати на своєму фронті, підтримуючи економіку держави.

Читайте також: Близько 700 підприємств перемістилися до безпечних регіонів у рамках програми релокації