ТРЦ Ocean Plaza перейшов до управління АРМА

В управління Агентства з розшуку та менеджменту активів перейшли заарештовані корпоративні права товариств більш ніж на 350 млн. гривень, серед яких один із найбільших у Києві ТРЦ Ocean Plaza.

Про це йдеться у повідомленні глави Офісу генпрокурора України Андрія Костіна.

Як повідомляє генпрокурор, серед кінцевих бенефіціарних власників торговельного центру — громадяни росії з близького оточення глави держави-агресора.

Слідство встановило, що, отримані від діяльності торгово-розважального центру, перераховувалися з ланцюга фінансових операцій на адресу громадян росії. Надалі ці кошти використовувалися, зокрема, на фінансування виробництва та постачання боєприпасів для російських збройних сил.

Наприкінці липня повідомлялося, що Ocean Plaza остаточно припинив роботу. ТРЦ фактично закрився ще 24 лютого, проте на нульовому поверсі продовжував працювати продовольчий гіпермаркет “Ашан” та кілька магазинів.

У ЗМІ закриття пов’язували із проблемами із власниками об’єкта. Як відомо, контрольний пакет акцій компанії, що володіє Ocean Plaza, належить сім’ї та партнерам Аркадія Ротенберга, близького до президента росії олігарху.

Нагадаємо, нещодавно адміністрація ТРЦ Ocean Plaza повідомила орендарів про поновлення роботи з 11 серпня.